nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
nc-imgs
Rezervasyon
0
(minum 5 gece) 0 TL
Diğer Hizmetler0 TL
Depozito2.500 TL
Toplam 0TL

Anasayfa / Tüm Karavanlar / 2021 Yapımı Kiralık Motokaravan

Motokaravan

2021 Yapımı Kiralık Motokaravan

0
İstanbul , Pendik
Kiralayan Shantigo Otomativ San Tic Ltd Şti
4
Dizel
Manuel
5 gün

Genel Bilgiler

  • Karavanlarımızın günlük km sınırı yoktur. Rahatlıkla istediğiniz yere gidebilirsiniz.
  • Araçlarımızın yurtdışına çıkış imkanı yoktur.
  • Kiralamada yolcuların kimlik bilgileri alınarak Kabis sistemine gönderilmektedir.
  • En az 3 yıllık ehliyet olması gerekmektedir.
  • Kiralama süresi en az 5 gün olabilir.
  • Tüm karavanlarımızı B sınıfı ehliyet ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Araçları yalnız İstanbul - Kurtköy’den teslim alıp yine buraya teslim edebilirsiniz.
  • Tüm araçlarımız kaskoludur. Acil durumlarda gereken destek sağlanmaktadır.
  • Kendi araçları ile gelen misafirlerimiz kiralama boyunca araçlarını ücretsiz park edebileceği müsait alanlar mevcuttur.
  • Temiz su deposu dolu, kirli su depoları boş olarak teslim edilmektedir.

Araç Özelliği: Campervan modeli araçlarımızda 2.2 motor olup B sınıfı ehliyet ile kullanılabilir ve dizel yakıt ile çalışmaktadır. Otomatik vites sistemine sahip araçlarımızda ortalama yakıt tüketimi kullanıma göre değişmekle birlikte 100km de 8-10lt arasındadır. Geri görüş kamerası ve multimedya sistemi mevcuttur. (Araçlarımızın bakımları ve eksikleri sürekli kontrol edilip giderilmektedir. Araç lastiklerimiz mevsimsel olarak yenilenmektedir.) 


Karavan İzolasyonu: Karavan’da Elastomerik kauçuk, izogreen keçe, nem bariyeri ve bizafol kullanılmıştır. Kullanılan 4 katmanlı izalasyon ile ortam ısı ve ses izalasyonu konusunda üst düzey konfor sağlamaktadır. 

Karavan Donanımları: Sıcak su (Truma Combi), Tuvalet, Banyo, Ortam ısıtıcı (Truma Combi), Ocak (Dometic), Eşya dolapları, 12v ile çalışan 90 LT buzdolabı, fiamma Tente, 220V priz, kasetli tuvalet, 260LT temiz su tankı, 150LT kirli su tankı, otomatik kirli su boşaltım sistemi ve akıllı kontrol paneli, dış duşun yanı sıra televizyon, apple tv sistemi, yatak sineması, dönerli ön koltuklar ve gazlı su ısıtıcı mevcuttur.


Enerji Sistemi: Toplamda 290w Monokristal Güneş paneli ve 400 Mah Jel yaşam aküleri mevcuttur. Aynı zamanda araçta seyir şarj mekanizması vardır. Yani güneşli olmayan günlerde araç seyir halindeyken yaşam akülerini şarj edebilir. Veya karavanı 220v defa girişi ile herhangi bir prizden kolaylıkla şarj edebiliriz. 

Temizlik: Araçlarımızda her teslimat öncesi ozon cihazlarımızı kullanarak tüm bakterileri öldürüyoruz ve sonrasında gerekli kimyasal ve dezenfektanlar ile detaylı olarak silinmesini sağlıyoruz.  

Ekipmanlar

Aracın olanakları ve hizmetleri hakkında
Buzdolabı
Duş
Güneş Paneli
İnverter
Jel Yaşam Aküsü
Klima
Multimedya
Mutfak
Sineklik
Tente
Tuvalet
TV
Webasto

Özellikler

Aracın özellikleri hakkında
Dış Aydınlatma
Geri Görüş Kamerası
Katlanır Masa
Katlanır Sandalye
Mutfak Gereçleri

Müsaitlik Takvimi

Fiyatlar hafta sonları veya tatil günlerinde değişiklik gösterebilir

Sahip Bilgileri

İstanbul bölgesindeki bu eşsiz karavanı en uygun fiyatlarla kiralamak için, üye olmanız ve uygun dönem aralıklarını seçtikten sonra "Rezervasyon Yap" butonuna basarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.
Mayıs 2022 tarihinde aramıza katıldı
Yanıt oranı - %100
Hızlı yanıt - birkaç saat içinde

Yorumlar (0)

Konum

Karavanın bulunduğu açık adres

Bu aracımız için 2500 TL depozito alınmaktadır.

Faydalı içerikler

İptal politikası

Müşteriler, başarılı rezervasyonun ardından 48 saat içinde ve check-in saatinden 14 gün önce aracı iptal ettiğinde, rezervasyon değerinin %90'nini iade alırsınız.

Pick-up / Drop-off

Pick-up10:00
Drop-off14:00

Özel not

KARAVAN TATİLİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME
•    0’ derece altındaki hava koşullarında, yapılan izolasyonlara rağmen karavanın temiz su depo bağlantıları donabildiği için musluklardan su gelmeyebilir.

•    0’ derece altında ve 30 derecenin üstündeki hava koşullarında, karavanların yaşam akülerinde ki verim %30-%50 arası düşebilir, özellikle eksi derecelerde güneş panelinin verimi %40-%70 oranda düşebilir.

•    Karavan 220V dış enerjiye bağlandığında tüm dahili ve harici elektrikli ekipmanları rahatlıkla kullanabiliriz. Bu konumda enerji bitmeyecektir.

•    220V dış enerji bağlı konumda değilken, özellikle kış aylarında güneş panellerinden de verim alamayacağımız için kullanmadığımız ürünlerin enerjisini kapalı konumda tutarak tasarruf yapmamız gerekecektir. Örneğin tüm ışıkları açmak yerine 1 ışık açabilir, buzdolabında bozulacak bir şey yok ise kapatabiliriz.

•    Karavandaki prizleri 2 şekilde kullanabiliriz. 
1. Karavan 220v enerjiye bağlı değilse,inverter cihazımızı açıp 12v enerjiyi                     
    dönüştürerek  telefon bilgisayar gibi düşük voltajlı ürünleri şarj edebilir veya    
    kullanabiliriz. 
2. Karavan 220v enerjiye bağlı konumdayken tüm prizlerde 220v enerji olacağından         
     tüm ekipmanları rahatlıkla kullanabiliriz.


•    Tuvalet kullanımında ve temizliğinde sorun yaşamamak için, öncelikle tuvalet kasetinin yerine oturduğundan emin olmamız gerekir. Tuvaleti kullanmadan önce kaset boş iken kimyasalını atıp üzerine 0,5-1 litre civarında su gönderdiğimiz zaman kimyasal kokuyu engeller ve katı atıkları kısmen sıvıya çevirir. Bu işlemi kaseti her boşalttıktan sonra yapabiliriz. Tuvalet kasetini herhangi bir wc’ye ( benzinlikler veya umumi tuvaletler) , kamp alanlarının boşaltım noktalarına veya doğaya zarar vermeyecek bir alana boşaltabiliriz.•    Karavanda kullandığımız temiz su ( mutfakta ve banyoda kullanılan su), gri su deposuna gider. Gri suyu herhangi bir mazgal üzerinde, veya kamp alanlarının boşaltım noktalarında boşaltabilirsiniz. İki seçeneğe de uzak isek doğaya zarar vermeyecek bir alanda boşaltımı yapabiliriz. Gri su boşaltımında sorun yaşamamak için, musluklara çay vb. katı atıkları dökmememiz gerekiyor.

•    Karavanlarda kullandığımız ısıtıcılar truma combi veya eberspacher markalı ısıtıcılardır. Eberspacher aracın dizel yakıt deposundan çektiği yakıt ile biraz da enerji tüketerek ortamı ısıtır. Truma combi ise karavanın arka yatak bölümünün altında, güvenlik sistemli ( çarpışma ve gaz dedektörlü) özel karavan tüplerinden çektiği gaz ve küçük bir enerji ile ortamı ısıtır. Bu ısıtıcılarda nadir de olsa dijital ekranda hatalar çıkabilir. %90-95 oranda basit ve uzaktan çözülebilir hatalar olmaktadır. Hata aldığınızda bizler ile iletişim kurmanız yeterlidir.

•    Karavanlarımızda TV’yi kullanmak için, karavanın 220v bağlı olması veya inverter cihazımızın aktif durumda kalması gerekecektir. Projeksiyon cihazını kullanmak için ise, usb bellek veya hdmı girişi olan bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.


Araç Özellikleri:
Shantigo SG4+ modellerimiz Fiat Ducato, Peugeot Boxer ve Citroen Jumper 15mt3 Araçların içerisinin dönüştürülmesi ile elde edilmiştir. Tüm dönüşümler 2021 ve itibari ile yapılmıştır. Karavanlarımız daha fazla konfor alanına sahip olmak isteyenler ve geniş arkadaş ve aileler için oldukça idealdir. Tüm SG4 karavanlarımızda 3+1 karavan ruhsatlı olup 4 kişi yasal olarak seyahat edebilirsiniz. Shantigo SG4+ modellerimiz 3+1 yatak kapasitesine sahiptir. Karavan içerisinde, siz tatilinizin tadını çıkartırken aynı zamanda apple tv veya android tv ile tüm tv kanallarına ulaşabilirsiniz. Önemli özelliklerden olan gazlı truma combi sistemi yada Eberspächer ortam ve su ısıtıcı sistemi ile karavanınızda hem ortam ısıtmayı hemde sıcak suyu istediğiniz zaman özel bir elektriğe ihtiyaç duymadan veya karavan kamp merkezine gitmeden, banyoda ve mutfakta sıcak suya ulaşabilirsiniz.
Teknik Özellikler:
Araç Özelliği: Campervan modeli araçlarımızda 2.2 motor olup B sınıfı ehliyet ile kullanılabilir ve dizel yakıt ile çalışmaktadır. Manuel vites sistemine sahip araçlarımızda ortalama yakıt tüketimi kullanıma göre değişmekle birlikte 100km de   8-10lt arasındadır. Geri görüş kamerası, bluetooth sistemi, araç içi klima mevcuttur. (Araçlarımızın bakımları ve eksikleri sürekli kontrol edilip giderilmektedir. Araç lastiklerimiz mevsimler olarak yenilenmektedir.)

Karavan İzolasyonu: Karavan’da Elastomerik kauçuk, izogreen keçe, nem bariyeri ve bizafol kullanılmıştır. Kullanılan 4 katmanlı izolasyon ile ortam ısı ve ses izolasyonu konusunda üst düzey konfor sağlamaktadır. 

Karavan Donanımları: Sıcak su (Truma Combi yada Eberspächer), Tuvalet, Banyo, Ortam ısıtıcı (Truma Combi yada Eberspächer), Ocak (Dometic), Eşya dolapları, 12v ile çalışan 90 LT buzdolabı, fiamma Tente, 220V priz, kasetli tuvalet, 260LT temiz su tankı, 150LT kirli su tankı, otomatik kirli su boşaltım sistemi ve akıllı kontrol paneli, dış duşun yanı sıra televizyon, apple / android tv sistemi, yatak sineması, döner ön koltuklar ve gazlı su ısıtıcı mevcuttur.
Enerji Sistemi: Toplamda 290w Monokristal Güneş paneli ve 400 Mah Jel yaşam aküleri mevcuttur. Aynı zamanda araçta seyir şarj mekanizması vardır. Yani güneşli olmayan günlerde araç seyir halindeyken yaşam akülerini şarj edebilir. Veya karavanı 220v defa girişi ile herhangi bir prizden kolaylıkla şarj edebiliriz. 

Temizlik: Araçlarımızda her teslimat öncesi ozon cihazlarımızı kullanarak tüm bakterileri öldürüyoruz ve sonrasında gerekli kimyasal ve dezenfektanlar ile detaylı olarak temizlenmesini sağlıyoruz.  

Shantigo ailesi olarak karavancılarımıza iyi bir deneyim sunmak için, mutfak gereçleri, yatak gereçleri ve banyo gereçleri ücretsiz olarak verilmekte olup kamp sandalyesi ve kamp masası da eklenmektedir. Ücretsiz 7/24 destek hattımızı arayıp aklınıza takılan tüm soruların cevabını ve teknik destek alabilirsiniz.

Araç ile Birlikte Verilenler:

Kamp sandalyeleri, kamp masası, kamp baltası, yedek ocak tüpü ve hortum 
3 kişilik yatak malzemeleri (yastık, yorgan, çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, havlu) 
3 kişilik emaye (kırılmaz) mutfak malzemeleri (yemek ve çorba tabağı, bardak, demlik, küçük tava, küçük tencere, çatal ve kaşık) 
Dış elektrik bağlantı kablosu ve uzatma kablo.

*Araç teslimi sırasında 45 dakikalık bir oryantasyon süreci bulunmaktadır. Bu süre dikkate alınarak erken gelinmesi rica olunur.
Rezervasyon
0
(minum 5 gece) 0 TL
Diğer Hizmetler0 TL
Depozito2500 TL
Toplam 0TL

Benzer Karavanlar

Bu karavana bakanlar bunlara da baktı.

Cep telefonunuzu giriniz


Size daha iyi hizmet sunulabilmesi adına bu internet sitesinde, çerez politikasına uygun olarak çeşitli sebeplerle çerezler kullanılmaktadır. Analiz ve reklam amaçlı çerezlerin kullanılabilmesi adına rızanıza ihtiyaç duymaktayız.