Hakkımızda

Vannerzone Hakkında

Vannerzone, tüm karavan ve doğa tutkunlarını birleştirmek amacı ile İstanbul’da kurulmuş bir platformdur. Karavan ve doğada kamp deneyimini yaşamak isteyen herkesin uygun fiyatlar, tam güvence ve en kullanıcı dostu yöntemler ise araç kiralayabilmesini amaçlayan Vannerzone, Türkiye’nin en yaygın, en güvenli ve en sofistike online karavan kiralama platformu olmayı hedeflemektedir. 

Paylaşım ekonomisi kavramından yola çıkarak; kaynakların ve imkanların karşılıklı fayda yaratan modeller ile paylaşılmasına aracılık etmek, tüm doğa severler ve karavan severlerin birbirleri ile paylaşım ve iletişimini tek bir platform altında sağlamayı amaçlamaktadır. 

Karavanını tam zamanlı kullanmayan ve aktif olmadığı dönemlerde kiralayarak ek gelir elde etmek isteyen karavan sahipleri ile, karavan kiralamak ve bu eşsiz tatil anlayışını deneyimlemek isteyen doğa tutkunlarını bir araya getiren VannerZone, siz değerli üyelerimizin hayatını kolaylaştıracak her detayı düşünerek kusursuz bir hizmet, tam güvenlik ve sorunsuz bir karavan deneyimi sağlayabilmek için çalışmaktadır. Kurumsal karavan kiralama firmaları da VannerZone üyelerine ulaşmak isterse, filolarındaki araçları VannerZone platformuna kaydederek hedef kitleye ulaşma şansını arttırabilmektedir.

Sadece bir kiralama platformu olmaktan öte, karavan tatili deneyimi yaşamak isteyen ve bu dünyanın kapısını aralamak isteyen doğa tutkunlarının bir araya geldiği bir kulüp ve birleşme noktası olarak yola çıkan VannerZone platformu; festivaller, etkinlikler, üye tecrübelerinden oluşan gezi ve tatil blogları, vlogları, karavan ve doğada kamp hayatı, araç gereçleri, dikkat edilmesi gereken konular ve herkesin merak ettiği sorulara yanıtlar aradığı dolu dolu bir içerik ile karavan severlere sadece hizmet değil, bilgi, keyif ve bakış açısı da sağlamayı amaçlamaktadır.

Meraklı ve potansiyel VANNER: Herkes karavanla tatil yapıyor. Ben de merak ediyorum. Otel odası rahat, karavan da o kadar rahat mı acaba? Uyuyabilir miyim? Diğer ihtiyaçlar? Bir denemek lazım aslında. Sevmezsek tekrar etmeyiz. Seversek bir karavan alırız belki. 

-VANNERZONE’a hoş geldiniz potansiyel vanner. Kiralamak için istediğiniz karavanı seçebilirsiniz. Karavan tatilini denemenin en kolay yolunu buldunuz. Belki beğenir ve karavan sahibi olarak siz de bir VANNER olabilirsiniz. Tatilden sonra yorum ve değerlendirmelerinizi de diğer VANNER’lar ile paylaşabilirsiniz. Sizin gibi merak eden kim bilir kaç kişi var?

Yarı zamanlı VANNER: Bu karavanı da aldık ama yılda 15 gün iznimiz var. Hafta sonları falan derken senede 4-5 defa bir yerlere gidiyoruz. Karavan da otoparkta yatıyor. Eşe dosta kiralasak nasıl olur acaba? Para kazandırır mı ki? Nereden bulacağız ki kiralamak isteyeni?

 -VANNERZONE’a hoş geldiniz yarı zamanlı VANNER. Aracınız otoparkta yatmasın. Siz kullanmıyor iken potansiyel VANNER’lar da bu eşsiz tatil deneyimin yaşasın. Siz de ekonomik faydasını görmüş olun, para kazanın. Gözünüz gibi baktığınız karavanınız için de hiç endişelenmeyin. Sizlere özel hazırlanmış ve başka yerde örneği olmayan sigorta poliçeleri ile hem karavanınız hem de misafiriniz güvencede. 

Üşengeç VANNER: İstanbul’dayım. Datça’nın Marmaris’in koylarında karavanımla tatil yapmak istiyorum. Ama onca yol. Büyük araç. Sağdan sağdan yavaş yavaş o yol bitmez. Hop diye Datça’ya ışınlansam ne güzel olacak.

  -VANNERZONE’a hoş geldiniz üşengeç VANNER. İster uçakla ister binek aracınızla daha uygun maliyetli bir şekilde gitmek istediğiniz yere gidip, oradan uygun bir aracı VANNER üyelerimizden birinden kiralayarak, tatilinizi yapmaya ne dersiniz? Belki bu arada siz de kendi aracınızı başka bir VANNER’a kiralayarak tatili bedavaya getirirsiniz. Belli mi olur?

Karavan kiralama firmaları: Nereden çıktı bu VANNERZONE? 10 tane karavan aldık kiralayalım diye, bunlar elde kalmasın şimdi!

- VANNERZONE’a hoş geldiniz Karavan Kiralama firması sahibi. Burası kalabalık bir topluluk. Adınızı duyurmaya çalışmanıza, reklam yapmanıza, bunun için para harcamanıza gerek yok. Biz tüm VANNER’lar zaten bir aradayız. Siz de filonuzdaki araçları portalımıza dahil edebilirsiniz. Kiralama şansınız artsın. Bu arada VANNERZONE imkanlarından yararlanın, olandan bitenden haberdar olun, etkinliklere katılın. Aynı taraftayız. Seni de bekliyoruz. 

Tüm bu güzellikleri ve imkanları birlikte yaşamak için hepinizi VANNERZONE çatısı altında buluşmaya ve VANNER olmaya bekliyoruz.

 

İyi Tatiller & Bol Kazançlar 

 

Karşılaştırma

Listesi Boş