SAROS CAMPING

  • Çanakkale \ Gelibolu
  • 07/04/2023

İstanbul'dan haftasonu kaçamağı için gidecek yer arıyorsunuz. Çok uzun mesafe de olmasın diyorsunuz. 2 günlüğüne çok da yol yapmayalım. Tam size göre bir alternatif.

SAROS CAMPING / BEACH CLUB

Saros camping tesisi, doğru bir güzergah tercihi ile İstanbul'dan 3,5 saat civarında ulaşılabilecek kristal berraklığında bir deniz vaadediyor. Otobandan çıkar çıkmaz ulaşılabilen kolay konumu, karavanseverler için her detayın düşünüldüğü konaklama alanı ve denize mümkün olan en yakın konumda konaklama imkanı ile ideal bir kaçış noktası olarak Vannerzone ekibinden tam not aldı. Bu özelliklerine ilave daha pek çok artısını sayacağız. Ancak Türkiye'de çok kıymetli gördüğümüz önemli bir kriter olan "işletmeci" konusunda da apayrı bir yere koyuyoruz Saros camping karavan kamp tesisini. Doğada yaşam prensibini bilen, kamping tesisinin nasıl işletileceği konusunda son derece modern ve dünya standardında fikirlere sahip olan ve ticari kaygılardan önce misafirlerinin huzur ve konforunu gözeten örnek bir işletmeci ekibi ile karşılaşacağınızı şimdiden belirtelim.

 

 

Gün batımı. Bu tesisin konumu itibari ile eşsiz bir özellik olarak misafirlerine sunduğu muteşem günbatımı manzarası, başlı başına tercih gerekçesi olarak belirtilebilir. Saros karavan kamping, kiralık karavan tatili yapmak isteyen misafirlerine bu manzarada akşam yemeği yeme ayrıcalığını vaadediyor.

Tesiste, restaurant, WC, atık su alanı, ihtiyaç duyabileceğiniz yaşamsal ihtiyaçlar için bir mini market, duşlar, ortak barbekü alanı, şezlonglar, şemsiyeler ve daha aklımıza gelmeyen çokça imkan mevcut.

Kuzey Ege'nin tertemiz ve serin sularına kavuşmak için en kestirme yol, Saros Camping Beach ve Karavan Kamping denenmesi gereken bir alternatif.

Mutlu Tatiller!
Vannerzone

Konum

Karşılaştırma

Listesi Boş